Loomis & franklin prut SFT STREAMER IM12 2,92m 9'6'' #6

Kód: 121-74-277
Neohodnoceno
4 599 Kč 3 801 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Nové pruty Loomis & Franklin jsou s precizností navržené jeden po druhém pro specifickou oblast využití, schopny jít daleko za nevyhnutelné předsudky, ke kterým se příliš často oddáváme v okamžiku nákupu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové pruty Loomis & Franklin jsou s precizností navržené jeden po druhém pro specifickou oblast využití, schopny jít daleko za nevyhnutelné předsudky, ke kterým se příliš často oddáváme v okamžiku nákupu. Jak již název napovídá, perfektní pruty na streamerování za všech okolností a podmínek! Ve dvou provedení délek prutů a použití šňůry.

Délka: 2,92m / 9'6''
Počet dílů: 4
Aftma: #6
Transportní délka: 76cm

Doplňkové parametry

Kategorie: muškařské
AFTMA: #6
Délka: 2,92m
Počet dílů: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LMF

Zakladatelé (G.Loomis a Franklin) úspěšné americké značky Loomis and Franklin se rozhodli značku přenechat a této šance se ujal Roberto Trabucco, který je vášnivým příznivcem. Nově tak spadá pod divizi Trabucco a připojila se k ostatním jako je Rapture a KKarp. Každá jednotlivá položka LmF je přesunuta do výroby až poté, co prošla přísnými testy provedenými odborníky. Teprve po měsících práce a testování na odstranění těch nejmenších závad je produkt připraven k uvedení na trh. Cílem LmF je vyrábět produkty vysoké kvality za přijatelné ceny.