Vizion boat

 Bez názvu

Web: https://vizboat.com

Firma Vizion byla založena v roce 2018 a zabývá se výrobou hliníkových rybářský lodí. Sídlí v Lotyšském městě Rezekne, kde má svůj hlavní výrobní závod a sklad. V současnosti firma Vizion Boats dodává na trh 7 typů lodí od 4 do 6ti metrů délky lodi.

Zastoupení firmy pro přímý prodej je v sedmi zemích EU včetně České Republiky.

,,Rybář rybářům“ ,v tomto případě toto přísloví  platí dvojnásob! Majitel firmy je sám vášnivý rybář a jeho poznatky z lovu a užívání lodí přinášejí neustálý vývoj a zlepšování těchto lodí.

O výrobě :

Z hlediska výroby trupu a nosných konstrukcí našich lodí věnujeme zvláštní pozornost svařování. Lodě se vyrábějí z kvalitních hliníkových slitin s certifikátem původu. Dále veškeré komponenty pro osazení je od renovovaných světových výrobců,např.Attwood,(čerpadla,osvětlení) Oscullati (vazáky,kování atd.)

Kvalita je rozhodující!

K dosažení tohoto cíle používáme nejmodernější vybavení a nástroje. Důkladná kontrola kvality se provádí v každé fázi výroby. Proto máme plnou důvěru v kvalitu našeho produktu.

TŘI HLAVNÍ DŮVODY, DÍKY NIMŽ SI ZÁKAZNÍCI VYBÍRAJÍ LODĚ ZNAČKY VIZION:

  1. Design

Unikátní designové tvary trupů našich lodí vyvinuté týmem VIZION ve spolupráci s předními odborníky společnosti „Albakore“ se ideálně hodí pro klidné vody střední Evropy i pro proměnlivé a nepředvídatelné vody severní Evropy.

  1. Řešení na míru

Naši specialisté jsou připraveni pomoci s instalací jakéhokoli zařízení na žádost zákazníka. Může to být benzínový nebo elektrický motor, echolot nebo jen příslušenství ,které klient považuje za nutné.

  1. Experimenty a testy

Všechny naše lodě procházejí důkladnými testy. Výsledky ukázaly, že po pádu z výšky tří metrů a zasažení vodní hladiny plně naložený (450 kg) člun VIZION 440CS a hliníkové části jeho trupu nevykazovaly žádné porušení a změny tvaru trupu lodě.

Veškeré lodě mají certifikáty pro bezproblémové přihlášení v České Republice.

  - PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY VIZION -