Loomis & franklin prut RIVER&STREAM IM7 2,74m 9' #5-6

Kód: 121-73-275
Neohodnoceno
4 399 Kč 3 636 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
27.10.2023

Nové pruty Loomis & Franklin jsou s precizností navržené jeden po druhém pro specifickou oblast využití, schopny jít daleko za nevyhnutelné předsudky, ke kterým se příliš často oddáváme v okamžiku nákupu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové pruty Loomis & Franklin jsou s precizností navržené jeden po druhém pro specifickou oblast využití, schopny jít daleko za nevyhnutelné předsudky, ke kterým se příliš často oddáváme v okamžiku nákupu. Skvělé univerzální vhodné pro suché a mokré mušky. Ve dvou provedení délek prutů a použití šňůry.

Délka: 2,74m / 9'
Počet dílů: 4
Aftma: #5-6
Transportní délka: 73cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Muškařské pruty
AFTMA: #5/6
Délka: 2,74m
Počet dílů: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LMF

Zakladatelé (G.Loomis a Franklin) úspěšné americké značky Loomis and Franklin se rozhodli značku přenechat a této šance se ujal Roberto Trabucco, který je vášnivým příznivcem. Nově tak spadá pod divizi Trabucco a připojila se k ostatním jako je Rapture a KKarp. Každá jednotlivá položka LmF je přesunuta do výroby až poté, co prošla přísnými testy provedenými odborníky. Teprve po měsících práce a testování na odstranění těch nejmenších závad je produkt připraven k uvedení na trh. Cílem LmF je vyrábět produkty vysoké kvality za přijatelné ceny.