Trabucco závodní dělička GNT X35 Carp Plus 13m 8dílů

Kód: 139-57-400
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
59 990 Kč 49 579 Kč bez DPH
Na objednání
První fyzický kontakt je vždy velmi důležitý a ve výběru rybářského náčiní i…

Detailní informace

Doručení do 2. dne.
Rychlá expedice
Objednejte do 14:00 a očekávejte balíček druhý den.
Široký sortiment
Široký sortiment
Více než 1000 produktů skladem.
Výhradní ditributor
Výhradní ditribuce
Naše značky exkluzivně zastupujeme v České republice a na Slovensku.
Zákaznický servis
Zákaznický servis
S kterýmkoliv problémem vám pomůže náš odborný tým.

Detailní popis produktu

První fyzický kontakt je vždy velmi důležitý a ve výběru rybářského náčiní i často zásadní. Nový model děliček X35 patří ve své třídě mezi vlajkové lodě a jeho reaktivita patří takříkajíc do „jiného“ světa. Díky velmi spolehlivé struktuře je tato dělička schopna odolávat bojům v velkými rybami, a to v jakémkoli trvání a intenzitě. Řečeno lajtsky, název CAPR PLUS mluví opravdu za vše. Model je vyráběn výhradně v Itálii společností Reglass a má řadu výhod těch nejnáročnějších technologií, jako je například použití modulace pryskyřice Nanolith, která zajišťuje perfektní spolupráci mezi jednotlivými vrstvami uhlíkových vláken, protiskluzový systém (Anti-Friction Systém) s Dry Tech povrchem, individuální povrchovou úpravou Sun Core, která udržuje tělo děličky v chladu rovnoměrně pod svitem slunce a technologií Magic Steps pro hladký elastický chod při samotné manipulaci. A konečně, v neposlední řadě, super posuvné klouby, které usnadňují rybaření pomocí povrchové úpravy na samotném teflonu. Celý tento balíček vysoce kvalitních specifikací je nabízen v kompletním packu včetně ochranných tubusů na jednotlivé sekce a samotného transportního polstrovaného obalu, a to za velmi dostupnou cenu.

POLE PACK

  • 1x 4 dílný top set (AB/3-4 = 4,20m)
  • 1x Mini prodlužovací díl (dopal) na délku 13m
  • 1x kalíškový top set (2,80m)
  • 1x sada kalíšků XPS (2ks)
  • 1x sada 4 ochranných tubusů EVA pro díly 3-4-5-6
  • 1x polstrovaný obal GNT Match Team

TECHNOLOGICKÉ FUNKCE

NANOLITH – Nanolith je speciální pryskyřice s nanometrickými částicemi, které se mohou snadno vložit do uhlíkových filamentů a epoxidové pryskyřice a zajistit tak zlepšení mechanických vlastností. To umožňuje získat ještě rychlejší akci, která vede k stabilnější a lehčí děličce.

ANTI-FRICTION SYSTÉM – Anti-Friction Systém je zvláštní proces, který během výroby „tiskne“ na sekci mikroskopickou vrstvu hrubé rohože. Tato vrstva nabízí několik vylepšení s dlouhou životností.

SUN CORE – Ošetření uhlíkem a pryskyřicí poskytuje povrchovou úpravu proti tření, která umožňuje expedici děličky s neuvěřitelnou lehkostí za mokra nebo za sucha. Tento revoluční povrch nejen přidává sílu, ale také chrání celkovou rybářskou činnost za horkých a chladných teplot.

REGLASS – Jedná se o modifikaci chemické úpravy povrchu nejkvalitnější technologií s výhradním patentem, používanou pro vývoj nejvyšších modelových řad.

Délka 13m
Transportní délka 185cm
Průměr posledního dílů 43mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_Trabucco_2
Společnost TRABUCCO FISHING byla založená v roce 1986 a díky zkušenostem a vášni majitele Roberta Trabucca je obchodním lídrem již od prvního roku podnikání v oblasti plavané, feederu, kaprařině (KKarp) a nově také přívlači (Rapture) a muškařině (Loomis and Franklin). Vyznačuje se moderním až nadčasovým designem v agresivním pojetí všestrannosti, Italskou precizností a dlouholetými zkušenostmi nejen v závodním rybolovu. Vitejte ve světě Trabucco, značky pro moderní rybáře.