Rapture prut Avior Spin Softbait Finesse 2,4m 7-28g 2díly

Kód: 126-71-200
Novinka '22
Neohodnoceno
Značka: Rapture
4 899 Kč 4 049 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Avior je mnohostranným řešením, ideální volbou pro universálního rybáře, který miluje čelit různým vodním prostředím a druhům ryb pomocí vhodných technik.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Avior je mnohostranným řešením, ideální volbou pro universálního rybáře, který miluje čelit různým vodním prostředím a druhům ryb pomocí vhodných technik. Velký pstruh z řek nebo okoun a štika ze zarostlých vod. Ze břehu, z lodi nebo kajaku, každá technická varianta přívlače najde vhodný prut v rámci řady Avior. Tyto pruty mají dělenou rukojeť vyrobenou z přírodního korku, rukojeť z EVA pěny má na spodním konci dvojí korek. Pruty jsou mix klasiky a moderny, který zajišťují dokonalou kontrolu nad prutem. Model finesse se vyznačuje středně-silnou akcí prutu, navrženo pro chytání štik, candátů a okounů s měkkou návnadou.

  • blank z SX4 Nano karbonu zabalený zkříženými uhlíkovými pásy (CXC Carbon)
  • ergonomické sedlo
  • Sea guide SiC očka s profilem K

Délka: 2,4m
Transportní délka: 122cm
Počet dílů: 2
Akce: XF
Síla: MH
Zátěž: 7-28g
Počet oček: 8
Očka: K-SiC

Doplňkové parametry

Kategorie: přívlačové
Délka: 2,4m
Zátěž: 28g
Počet dílů: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

rapture

Roberto Trabucco založil divizi výhradně pro přívlač pod názvem Rapture. Rok od roku značka Rapture roste v nadšených srdcích a pokračuje ve stále větším zapojení do výzkumu a vývoje nových produktů. Cílem je vždy vyrábět přívlačové pruty a nástrahy vysoké kvality a hodnoty. Lehkost, rychlost, přesnost skutečných deklarovaných výkonů, kvalitní povrchová úprava a pozornost k detailu řadí řadu Rapture na vrchol toho, co je v současnosti na trhu dostupné. Extrémní všestrannost umožňuje cílit na většinu predátorů ve sladké i slané vodě. Vstupte do světa Rapture.