Loomis & franklin prut Classic predator IM7 2,13m 7-28g 2díly

Kód: 121-77-001
Neohodnoceno
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023

Díky své široké všestrannosti a nejrozšířenějšímu použití po celém světě jej designéři přijali jako lídra řady jako lídra L&F.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky své široké všestrannosti a nejrozšířenějšímu použití po celém světě jej designéři přijali jako lídra řady jako lídra L&F. Série nabízí čtyři pruty ve dvou akcích, každý se dvěma klasickými délkami. Rukojeť z přírodního korku jsou s polohou sedla postavené tak, aby byl každý prut vysoce účinný a ovladatelný. Očka SiC jsou vhodná i pro použití pletených šňůr.

Délka: 2,13m
Zátěž: 7-28g
Počet dílů: 2
Akce: L
Síla: MH
Transportní délka: 111cm
Očka: SiC

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlačové pruty
Délka: 2,13m
Zátěž: 28g
Počet dílů: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LMF

Zakladatelé (G.Loomis a Franklin) úspěšné americké značky Loomis and Franklin se rozhodli značku přenechat a této šance se ujal Roberto Trabucco, který je vášnivým příznivcem. Nově tak spadá pod divizi Trabucco a připojila se k ostatním jako je Rapture a KKarp. Každá jednotlivá položka LmF je přesunuta do výroby až poté, co prošla přísnými testy provedenými odborníky. Teprve po měsících práce a testování na odstranění těch nejmenších závad je produkt připraven k uvedení na trh. Cílem LmF je vyrábět produkty vysoké kvality za přijatelné ceny.