Trabucco prut Sygnum TXL Stillwater Feeder

Kód: 150-89-040
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
od 2 369 Kč od 1 958 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pro každou modelovou řadu jsou v jejím konceptu zřetelně patrné její…

Detailní informace

Varianta: 3,23m/90g
Vyprodáno | 150-89-040
2 369 Kč
1 958 Kč bez DPH
Varianta: 3,84m 90g 2díly
Vyprodáno | 150-89-060
2 784 Kč
2 301 Kč bez DPH
Varianta: 3,54m/90g
Vyprodáno | 150-89-050
2 590 Kč
2 140 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pro každou modelovou řadu jsou v jejím konceptu zřetelně patrné její konstrukční i designové prvky, které se v návaznosti na nároky dnešních komerčních rybářů stále zdokonalují. Řada prutů SYGNUM TXL byla velmi progresivní novinkou pro rok 2015, kdy do svého poměrně nenásilného konceptu vnesla plno dynamických prvků. Tato „modelová odnož“ již dnes legendární řady MRX-V v sobě zachovala ty nejlepší konstrukční prvky s použitím velmi kvalitního materiálu a zcela razatně dynamickou a progresivní akci. Série prutů SYGNUM TXL se pro rok 2017 rozšiřuje o dosti svérázný model STILLWATER FEEDER, který byl individuálně navržen pro lov na mírně tekoucích a stojatých vodách. Celý blank je technologicky postaven strukturálním předimenzováním jeho jednotlivých vrstev za použití vysoce kvalitního CX1- Micro Pitch carbonu. Velkou inovací této řady je zcela odlišná stavba finálního konceptu, kdy prut je konstrukčně řešen dvěma stejně dlouhými díly a poměrně nezvykle dlouhou špičkou u níž se její délka zastaví na neuvěřitelných 72cm. Tato konfigurace v konečném výsledku zajišťuje pouze jeden společný spoj v samém středu a vytváří tak perfektní akční křivku jež zajišťuje velmi dynamický lov s poměrně dosti velkou silovou rezervou. Oba díly jsou rovnoměrně osazeny kvalitními SiC očky (dvoupatkově uchycenými v prvním a části druhého dílu) s technologií „Sea-Guide“ která zabraňuje styku vlasce s blankem a zvyšuje jejich prostupnost. Samotná délka špiček velmi citlivě reaguje na záběry a plynule je přenáší na indikační křivku. Hybridní rukojeť je vyrobena výhradně z přírodního korku s elegantním obrendováním loga celé modelové řady a je ergonomicky ukončena. Šroubové sedlo navijáku je opatřeno 2 gumovými konektory zajišťujícími pevnost uchycení a je integrováno do rukojeti. Z našeho pohledu se jedná o zcela zásadní inovativní model s řadou nových konstrukčních prvků. Jeho individuální parametry, velmi tenký blank, parabolická a progresivní akce podpořená velkou citlivostí koncové indikační křivky (délka špiček 72cm), dělá z této řady velmi rychlostní pruty, jež najdou své uplatnění jak v komerční, tak i v závodní sekci.

CHARAKTERISTIKA MODELOVÉ ŘADY 

  • Super Slim blank vyrobený z vysoce kvalitního CX1-Micro Pitch carbonu předimenzovaný strukturalizací jednotlivých vrstev
  • Konstrukčně řešený pouze 2 stejně dlouhými díly
  • 3 výměnné uhlíkové špičky s délkou 72cm pro dosažení maximální citlivosti
  • Parabolická a progresivní akce určená pro lov v mírně tekoucích či stojatých vodách
  • Hybridní korková rukojeť s ergonomickým ukončením
  • Sic očka s dvoupatkovým uchycením s technologií „Sea-Guide“ zabraňující styku vlasce s blankem a zvyšující svou prostupnost
  • Šroubové sedlo navijáku integrováno do rukojeti se dvěma gumovými konektory zajišťujícími zvýšenou pevnost uchycení
  • Cílové druhy ryb: cejn, kapr, karas

MODELOVÉ OZNAČENÍ TXL – zkratka jež je nejvíce používána pro transformaci, jde tedy o kombinované zachování nejlepších konstrukčních a designových vlastností, jejichž záměrem je vytvoření ideálního hybridního modelu.

Délka 3,23m
3,54m
3,84m
Transportní délka 132cm
147cm
162cm
Počet dílů 2+3
2+3
2+3
Akce PW
PW
PW
Zátěž 90g
90g
90g
Špičky Light, medium, heavy
Očka Sea Guide SiC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_Trabucco_2
Společnost TRABUCCO FISHING byla založená v roce 1986 a díky zkušenostem a vášni majitele Roberta Trabucca je obchodním lídrem již od prvního roku podnikání v oblasti plavané, feederu, kaprařině (KKarp) a nově také přívlači (Rapture) a muškařině (Loomis and Franklin). Vyznačuje se moderním až nadčasovým designem v agresivním pojetí všestrannosti, Italskou precizností a dlouholetými zkušenostmi nejen v závodním rybolovu. Vitejte ve světě Trabucco, značky pro moderní rybáře.