Trabucco prut Precision RPL Carp F. 3,60m 120g 3díly + naviják Marvel FDR 4000 + vlasec Max plus Carp zdarma

Kód: 152-36-360/034-34-400
Neohodnoceno
Značka: Trabucco
2 690 Kč 2 223 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
4.7.2023

Cenově výhodný set pro pokročilé rybáře. Obsahuje prut, naviják a vlasec. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Precision RPL Carp Feeder 3,60m 120g 3díly

Účelovost a specifika použití u jednotlivých modelových řad prutů byla velmi pečlivě realizována do nově vzniklé sekce s označením RPL (river precision line). Rok 2017 přináší další individuální model prutů, které byly velmi šetrně svou stavbou a akcí konstruovány na cílové druhy ryb. Struktura blanku byla předimenzována použitím kvalitního S.H.M.R carbonu, který se vyznačuje vysokým koeficientem pevnosti. Pruty tak dostávají poměrně značnou silovou rezervu v boji s větší rybou. Akce prutu je razantní, rychlá a v odhozové fázi se pruty stávají velmi přesnými. U koncové části prutu je použito účelové strukturální zesílení blanku, což umožňuje indikační části plynule se vyrovnávat z působením proudu při lovu na řekách a záběry se tak stávají lépe čitelné. Jak název celé této řady naznačuje, pruty byly cíleně konstruovány pro lov velkých kaprů a speciálně navrženy pro lov v komerčních jezerech či velkých řekách. Celý blank je osazen kvalitními SiC očky, která jsou dvoupatkově uchycena u prvního a druhého dílu. Očka mají lepší prostupnost což oceníte zejména při použití silnějších vlasců či pletené šňůry. Rukojeť je vyrobena z přírodního korku s ergonomickým ukončením a je elegantně obrendována logem celé modelové řady. Šroubové sedlo navijáku je integrováno do rukojeti a zesíleno gumovým konektorem zvyšujícím pevnost uchycení. Eliminuje se tak jakékoliv uvolnění či pohyb navijáku. Pruty jsou dodávány se 2 výměnnými špičkami s označením medium (sklolaminát) a heavy (carbon). Se svou poměrně dosti vysokou odhozovou gramáží 120 g se řadí mezi tzv. heavy feederové pruty s označením akce H. 

MODELOVÁ SPECIFIKA 

 • Razantní a velmi silová akce RPL (river precision line) navržena výhradně pro lov v komerčních jezerech či velkých řekách
 • V blanku použit kvalitní S.H.M.R. carbon vyznačující se vysokým koeficientem pevnosti
 • Rukojeť z přírodního korku s ergonomickým ukončením
 • Šroubové sedlo navijáku integrováno do rukojeti
 • SiC očka zajišťují lepší prostupnost vlasce
 • 2 výměnné špičky s označením medium (sklolaminát) a heavy (sklolaminát)
Délka 3,6m
Transportní délka 125cm
Počet dílů 3+2
Akce H
Zátěž 120g
Špičky Medium, heavy
Očka S.SiC

 

Marvel FDR 4000

Módní vzhled s jemnou kombinací matné a lesklé černé barvy, nadměrná cívka a velmi kompaktní celo grafitové tělo  činí z tohoto stroje mimořádně moderní a technicky zajímavý počin. Velkou předností jsou 2 cívky v základním balení, z nichž hliníková cívka je vybavena 2 klipy, kdy se i v dnešní době jedná o poměrně vzácný prvek na trhu s navijáky, ne však v řadách Trabucco. Druhá náhradní grafitová cívka je vhodná zejména pro využití kombinace monofilového vlasce a pletené šňůry. Z konstrukčního hlediska je naviják postaven dle těch nejvyšších nároků. Hlavní hřídel rotoru je vyrobena z dvojitého dutého aluminia s hybridním ukončením usazení cívky pomocí trapézových podložek, které lépe přilnou k sedlu cívky a zajistí plynulost chodu i samotného návinu.  Dodává se ve velikosti 4000, která  výrazně předurčuje spektrum jeho využití, kdy zejména příznivci plavané, feederu, ale také přívlače jeho kvality jistě ocení. V porovnání cena / kvalita se tyto navijáky řadí mezi absolutně bezkonkurenční, a pokud hledáte v tomto směru  zcela adekvátní kompromis, je MARVEL FDR jasnou volbou. Po právu se tento naviják řadí mezi nejprodávanější modely roku 2017.

TECHNICKÉ PARAMETRY MODELU

 • Celo grafitové tělo
 • Převodový systém 5.1:1
 • 5 kuličkových ložisek s dlouhou životností
 • 1 středové ložisko válce rotoru
 • Mikroregulační nastavení brzdy navijáku pomocí nadměrných podložek
 • CNC Superlight hliníková cívka s dvěma klipy
 • Grafitová náhradní cívka
 • Power Fight hliníková rukojeť
 • Soft Touch ergonomická rukojeť
Velikost 4000
Počet ložisek 5+1
Převod 5,1:1 (83cm)
Kapacita 0,30 - 120m
Váha 300g
Náhradní cívka Ano

 

Max plus Line Carp 150m

Speciální světle hnědý silon, který je vhodný pro lov všech kaprovitých ryb. Je extrémně pevný a odolný proti oděru. Je vhodný do extrémních podmínek, kde se setkáváme s častými vázkami. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_Trabucco_2
Společnost TRABUCCO FISHING byla založená v roce 1986 a díky zkušenostem a vášni majitele Roberta Trabucca je obchodním lídrem již od prvního roku podnikání v oblasti plavané, feederu, kaprařině (KKarp) a nově také přívlači (Rapture) a muškařině (Loomis and Franklin). Vyznačuje se moderním až nadčasovým designem v agresivním pojetí všestrannosti, Italskou precizností a dlouholetými zkušenostmi nejen v závodním rybolovu. Vitejte ve světě Trabucco, značky pro moderní rybáře.