Rapture prut Drone LTX 2,03m 0,3-5g 2díly

Kód: 126-25-730
Neohodnoceno
Značka: Rapture
2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
3.1.2024

Mladý, sportovní a rafinovaně moderně vyhlížející styl charakterizuje tuto klasickou modelovou sérii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý, sportovní a rafinovaně moderně vyhlížející styl charakterizuje tuto klasickou modelovou sérii. Ultra lehké pruty se super tenkým bankem vyrobeným z nejkvalitnějšího uhlíku s vysokým modulem CX-1, který vykazuje velmi hladkou parabolickou křivku a nabízí maximální citlivost v celé délce prutu. Zvláště propracovaným designovým prvkem je samotná dělená rukojeť v kombinaci EVA materiálu s jemným oranžovým obrendováním jež charakterizuje samotnou modelovou řadu. Ergonomické sedlo navijáku svou integrací doslova zmizí v ruce a stává se tak přirozenou součástí celého prutu, což oceníte zejména při jemném vodění nástrah. Velmi citlivě zvolená konfigurace oček nabízí komfort té nejvyšší kvality s technologií „SiC Guides“ a svou keramickou dvojitou výplní zajišťují bezchybný průchod vlasců i pletených šňůr, snižují tření a ve finálním výsledku jsou součástí naprosto bezchybného rybářského skvostu. Tuto řadu ocení ti nejnáročnější rybáři, kteří svůj um chtějí dovést k naprosté dokonalosti.

Konstrukční charakteristika

  • Jednostranná očka s technologií „SIC GUIDES“ – ideální konfigurace pro úspěšný lov s pletenými šňůrami (technologie SCCS Smooth System)
  • Dělená rukojeť s vysokou hustotou EVA materiálu s jemnými oranžovými ozdobami a obrendováním samotného loga DRONE
  • Hybridně řešené ergonomické sedlo navijáku posazené na těle tkaných karbonů

Délka: 2,03m
Transportní délka: 106cm
Počet dílů: 2
Akce: XUL
Zátěž: 0,3-5g
Poček oček: 8
Očka: K-SiC

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přívlačové pruty
Délka: 2,03m
Zátěž: 5g
Počet dílů: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

rapture

Roberto Trabucco založil divizi výhradně pro přívlač pod názvem Rapture. Rok od roku značka Rapture roste v nadšených srdcích a pokračuje ve stále větším zapojení do výzkumu a vývoje nových produktů. Cílem je vždy vyrábět přívlačové pruty a nástrahy vysoké kvality a hodnoty. Lehkost, rychlost, přesnost skutečných deklarovaných výkonů, kvalitní povrchová úprava a pozornost k detailu řadí řadu Rapture na vrchol toho, co je v současnosti na trhu dostupné. Extrémní všestrannost umožňuje cílit na většinu predátorů ve sladké i slané vodě. Vstupte do světa Rapture.